V úterý 5.12.2023 přišli zkontrolovat naše nejmladší hokejové naděje jak si vedou na tréninku. Mikuláš si vzal s sebou raději dva čerty, aby na ty naše "miláčky" nebyl sám. Děti byly statečné, odříkaly sborově i mikulášskou básničku a byly po zásluze obdarovány balíčky s dobrotami a ovocem.

Ještě něco nechal Mikuláš i pro Školičku bruslení a ostatní naše mladé hokejisty, tak přijďte zítra všichni na led!!!

Fotogalerie

AKTUÁLNĚ NA WEBU

34. ročník Velké ceny Třince - krasobruslení

19. 2. 2024

Natálka Krůželová má za sebou poslední závod v rámci Českého poháru (17.2.2024), ve kterém bojovala o nominaci na republiku. Závod se jí velmi vydařil, v těžké konkurenci těch nejlepších závodnic z celé ČR obsadila 12. místo (44,17 b), postoupila z 32. místa na 24. pozici v celorepublikovém žebříčku a tím se kvalifikovala na mistrovství republiky, které se bude konat 2. - 3. 3. 2024 v Českých Budějovicích 👏👏 Natálce gratulujeme a trenérce Bibiáně Poliačkové - Srbecké děkujeme za velkou podporu!

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI - JARNÍ PRÁZDNINY

19. 2. 2024

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.......

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

17. 2. 2024

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.