• 13. 10. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Muži na domácím ledě neudrželi vedení a prohrávají 3:2

Krajská liga mužů, 6. kolo, 12. 10. 2024, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Další domácí utkání proti týmu HC Spartak Uherský Brod bylo v první třetině opatrné se šancemi na obou stranách, ale oba golmani drželi své týmy. Druhá třetina vyšla líp našim hráčům, měli jsme dobrý pohyb a hosty přehrávali. To vyvrcholilo v polovině utkání střelou Kuby Vaňka a vedení 1:0. O minutu později po dorážce Tomáše Pavlůska jsme vedli 2:0. A tento stav vydržel až do konce druhé třetiny. Ve třetí třetině lépe začali hosté a ve 2 minutě snížili na 2:1. Bohužel jsme tlak hostů nezvládli a 5 minut před koncem jsme po dorážce znovu inkasovali a bylo srovnáno na 2:2. Vše vypadalo, že se půjde do prodloužení, ale další velká chyba našich hráčů v obranném pásmu znamenala odevzdání puku na hokejky soupeře, kdy soupeř vybruslil neatakovaný z poza branky a střelou pod lapačku rozhodl utkání ve prospěch hostujícího týmu. Bohužel dobrá hra našeho mladého týmu se opět v závěrečné části rozpadla a nedokázali jsme stav utkání udržet. Musíme opět zapracovat na dalších věcech, tak aby se to příště neopakovalo. Za týden v sobotu 19.10.2024 od 17:00 hodin opět na domácím ledě vyzveme Uherský Ostroh.

HC Brumov-Bylnice
2:3
HC Spartak Uherský Brod
Branky a nahrávky: 34:41 J. Vaněk (5/5), 35:31 Pavlůsek (M. Lysák; 5/5) – 41:59 Kollár (Řehoř; 5/5), 55:41 Vaculín (Kužílek; 5/5), 59:31 Stiksa (5/5). Rozhodčí: Jiskra – Bejček, Paulík. Diváci: 38. Vyloučení: 5:8. Bez využití. Střely na branku: 2:3. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Cegliňski – T. Lysák, J. Vaněk, Mojžíš, M. Lysák, Krůžela, Pigulevskyi – Pavlůsek, Macháč, Janíček, Sopek, A. Lysák, Ročák, Střelec, Urban.