• 26. 9. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Muži při domácím zápase vzdali HOLD složkám IZS

Krajská liga mužů, 3. kolo, 26. 9. 2024, 18:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Dnešní utkání mužů začalo krátkou zdravicí starosty Brumova-Bylnice, který přivítal hosty na dnešním utkání, které jim bylo věnováno jako poděkování za jejich práci, kterou odvádí a to zástupce HZS, PČR a ZZS Zlín. Rovněž se představili na začátku naši nejmenší z přípravky, kteří si zahráli o třetině mezi sebou ukázkový zápas👏👏👍🏼 O druhé třetině došlo ke slosování vstupenky a výherce si odnesl dárkový koš.👍🏼 Samotné utkání bylo ve vysokém tempu, dlouho jsme drželi se soupeřem krok a dalo by se i říci, že jsme byli v některých fázích lepší, ale bohužel se nám vrací nešvar z loňské sezóny a to neproměňování vytvořených šancí. A že jich nebylo vůbec málo. Za to hosté využili každé naše zaváhání a sebemenší chybu potrestali gólem. S blížícím koncem, kdy jsme se mohli dostat do hry, přišly zbytečné fauly a z toho i další chyby. Nakonec konečný výsledek je pro nás krutý. A to nás ve hře držel velmi dobře chytající Víťa. Po třetinách 0:2, 0:1 a 1:3 prohráváme 1:6. Jedinou branku v závěru vstřelil Jakub Vaněk po přihrávce Tomáše Pavlůska. Rychle se musíme otřepat a v sobotu zajíždíme do Boskovic. 🏒🙋♂

1:6
HC Lvi Břeclav z.s.
Branky a nahrávky: 57:31 J. Vaněk (Pavlůsek; 5/4) – 07:01 Juránek (Jurica, Vaverka; 5/5), 09:48 Gabriška (Zháňal; 5/5), 39:56 Zháňal (D. Vaněk, Gabriška; 5/4), 51:32 Gabriška (4/5), 54:32 Gabriška (Lokaj, Zháňal; 5/5), 54:53 Papp (Dora; 5/5). Rozhodčí: Čech – Babulík, Šiška. Diváci: 52. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 1:6. Průběh utkání: 0:6, 1:6.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada (55. Petr Kučera) – Ondřej Fojtík, Jakub Vaněk, Matěj Mojžíš, Michal Lysák, Arkadii Pigulevskyi, František Krůžela – Jakub Pavlík, Zdeněk Urban, Tomáš Pavlůsek, Jiří Macháč, Martin Janíček, Vojtěch Sopek, Adam Lysák, Matěj Ročák, Jan Střelec.