• 5. 10. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Další smolný zápas mužů, tentokrát na domácím ledě

Krajská liga mužů, 5. kolo, 5. 10. 2024, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Další smolný zápas mužů za námi. Dnes nás na domácím ledě čekal tým z dalekého Blanska. Hráči byli dobře naladěni, ale vstup do utkání nám vůbec nevyšel a hned ve druhé minutě jsme prohrávali 1:0. Neproměňování šanci nás dále trápilo v průběhu první třetiny a tak našeho zaváhání dokázali hosté využít a navýšili vedení na 2:0. Druhá třetina byla z naší strany daleko lepší a nejprve v 5 minutě snížil Tomáš Pavlůsek, když za další 4 minuty vyrovnal přesným golfákem od modré Jakub Vaněk. Dostávali jsme se do hry, ale opět po naší chybě hosté zase vedli 3 minuty před koncem druhé třetiny. Náš nápor sílil, ale slabou chvilku si za dalších 30 vteřin vybral náš golman, když mu propadl nahozený puk soupeře a bylo opět o dvě branky a stav po dvou třetinách 2:4. Stále ale bylo o co hrát a nevzdávali jsme se. Třetí třetinu jsme začali opět lépe a díky druhé brance Tomáše Pavlůska bylo 3:4. Opět jsme tlačili, ale branky střílel soupeř když v polovině třetiny navýšil nejprve na 3:5 a následně na 3:6. Aby toho nebylo málo, tak ještě 2 minuty před koncem hosté přidali 7 branku. 10 sekund před koncem zápasu korigoval výsledek svou třetí brankou v utkání Tomáš Pavlůsek. Všechny naše branky připravil dobře hrající Martin Janíček, který byl zároveň vyhlášen nejlepším hráčem utkání domácího týmu. Nejlepším hráčem hostů byl hráč Tomáš Jílek. Náš mladý tým musí pořádně potrénovat a připravit se na další těžké utkání za týden, kdy na domácím ledě přivítá tým z Uherského Brodu.

4:7
HC Dynamiters Blansko
Branky a nahrávky: 24:14 Pavlůsek (Janíček, Macháč; 5/5), 29:01 Vaněk (M. Lysák, Janíček; 5/4), 42:08 Pavlůsek (Janíček, Vaněk; 5/5), 59:51 Pavlůsek (Janíček; 5/4) – 01:52 Fuerpass (Malý; 5/5), 10:56 Jílek (Medřický, Fuerpass; 5/5), 37:09 Jílek (Medřický, Němec; 5/5), 37:45 Antoňů (5/5), 47:49 Müller (5/5), 51:10 Müller (Antal; 5/4), 58:47 Müller (Grünwald, Antal; 5/5). Rozhodčí: Žák – Nikl, Olšar. Diváci: 64. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:1. Střely na branku: 4:7. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:7, 4:7.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada (38. Kučera) – Vaněk, Mojžíš, M. Lysák, Krůžela, Pigulevskyi – Pavlůsek, Macháč, Janíček, Sopek, A. Lysák, Ročák, Pavlík, Střelec, Urban.