Hlasování probíhá online na níže uvedeném odkazu, kde si vyhledáte náš klub a hlasujete.

Obracíme se tímto na všechny naše fanoušky, hráče, trenéry, asistenty a příznivce ledního hokeje, dejte svůj hlas našemu klubu, děkujeme.

2024_09_25 Puky pomáhají

Fotogalerie

Muži při domácím zápase vzdali HOLD složkám IZS

26. 9. 2024

Dnešní utkání mužů začalo krátkou zdravicí starosty Brumova-Bylnice, který přivítal hosty na dnešním utkání, které jim bylo věnováno jako poděkování za jejich práci, kterou odvádí a to zástupce HZS, PČR a ZZS Zlín. Rovněž se představili na začátku naši nejmenší z přípravky, kteří si zahráli o třetině mezi sebou ukázkový zápas👏👏👍🏼 O druhé třetině došlo ke slosování vstupenky a výherce si odnesl dárkový koš.👍🏼 Samotné utkání bylo ve vysokém tempu, dlouho jsme drželi se soupeřem krok a dalo by se i říci, že jsme byli v některých fázích lepší, ale bohužel se nám vrací nešvar z loňské sezóny a to neproměňování vytvořených šancí. A že jich nebylo vůbec málo. Za to hosté využili každé naše zaváhání a sebemenší chybu potrestali gólem. S blížícím koncem, kdy jsme se mohli dostat do hry, přišly zbytečné fauly a z toho i další chyby. Nakonec konečný výsledek je pro nás krutý. A to nás ve hře držel velmi dobře chytající Víťa. Po třetinách 0:2, 0:1 a 1:3 prohráváme 1:6. Jedinou branku v závěru vstřelil Jakub Vaněk po přihrávce Tomáše Pavlůska. Rychle se musíme otřepat a v sobotu zajíždíme do Boskovic. 🏒🙋♂