• 11. 11. 2023 | Jaroslav Vaněk

Muži po boji vezou bod z Uherského Brodu

Krajská liga mužů, 11. kolo, 11. 11. 2023, 17:00 hod.
Uherský Brod, Zimní stadion

V dnešním utkání na ledě Uherského Brodu chtěli naši muži odčinit minulé zápasy.

HC Spartak Uherský Brod
4:3p
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Lukáš Lysák (Pavel Bumbál, Tomáš Lysák), Jiří Macháč (Erik Bodlák, Jakub Vaněk), Jakub Vaněk (Martin Janíček)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Jan Uhrin, Vít Čada Jakub Vaněk, Michal Lysák, Erik Bodlák, Tomáš Lysák, Michal Divoš, Matěj Mojžíš Lukáš Lysák, Tomáš Pavlůsek, Jiří Macháč, Martin Janíček, Pavel Bumbál, František Krůžela, Tadeáš Častuflík, Vojtěch Sopek, Jan Střelec

Úvod utkání jsme si tentokrát více pohlídali, aby jsme neinkasovali hned v prvním střídání. Začátek zápasu byl opatrný a postupně nabíral na tempu. Bohužel vedení se ujali domácí, ale do minuty jsme dokázali díky Lukynovi Lysákovi srovnat. Naše hra se zlepšovala každým střídáním a dokonce jsme se ujali díky střele Jirky Macháče vedení 2:1. Bohužel domácí do konce třetiny dokázali utkání otočit a to po našich dvou chybách, nejprve špatná rozehrávka a poté si vybral slabší chvilku golman. O třetině jsme se povzbudili a šli do další části zápasu s cílem utkání otočit. A to se nám i částečně podařilo, když v 8. minutě srovnal střelou Kuba Vaněk. Do konce třetiny se činili už jen golmani a tak stav po dvou třetinách 3:3. Třetí třetina se kouskovala vylučováním na obou stranách. A když jsme ustáli dvojnásobné oslabení, tak jsme mohli navýšit z přesilové hry, ale bohužel už žádná branka nepadla. Prodloužení bylo velmi opatrné a minutu před koncem mohl po pěkné akci rozhodnout Lukáš Lysák, ale bohužel domácí golman jeho střelu vyrazil. A tak se šlo do nájezdů, kdy nakonec druhý bod za výhru berou domácí, když proměnili jeden nájezd. Bohužel našim hráčům se domácího golmana nepodařilo prostřelit, přesto je třeba naše borce pochválit za předvedený týmový výkon po dobu celého utkání. Pozitivní byla na hře bojovnost a chtíč se zápasem něco udělat. Určitě se můžeme od tohoto zápasu odrazit a jít kousek po kousku dál.

Fotogalerie

12. 11. 2023
2023_11_11 HC Spartak Uherský Brod muži

Fotogalerie


AKTUÁLNĚ NA WEBU

34. ročník Velké ceny Třince - krasobruslení

19. 2. 2024

Natálka Krůželová má za sebou poslední závod v rámci Českého poháru (17.2.2024), ve kterém bojovala o nominaci na republiku. Závod se jí velmi vydařil, v těžké konkurenci těch nejlepších závodnic z celé ČR obsadila 12. místo (44,17 b), postoupila z 32. místa na 24. pozici v celorepublikovém žebříčku a tím se kvalifikovala na mistrovství republiky, které se bude konat 2. - 3. 3. 2024 v Českých Budějovicích 👏👏 Natálce gratulujeme a trenérce Bibiáně Poliačkové - Srbecké děkujeme za velkou podporu!

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI - JARNÍ PRÁZDNINY

19. 2. 2024

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.......

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

17. 2. 2024

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.