• 20. 11. 2023 | Jaroslav Vaněk

Muži sahali na dobrý výsledek v Břeclavi

Krajská liga mužů, 12. kolo, 18. 11. 2023, 17:00 hod.
Břeclav, FOSFA ARÉNA

Na utkání do Břeclavi odjížděli naši hráči připraveni pokusit se bodovat.

HC Lvi Břeclav z.s.
6:5
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Jiří Macháč (Tomáš Pavlůsek), Pavel Bumbál (Vojta Sopek, Tomáš Pavlůsek), Matěj Mojžíš, Lukáš Lysák, Tomáš Pavlůsek (Vojta Sopek, Pavel Bumbál)

A nebylo tomu daleko. I když jsme v utkání v 6. minutě inkasovali, podařilo se nám vyrovnat a v 10. minutě jsme šli dokonce do vedení 2:1. Ale domácí hned srovnali a naopak po našich hrubých chybách nám odskočili na 4:2. Do konce třetiny jsme ještě snížili na 4:3. Druhá třetina naopak patřila našim hráčům a to i když domácí navýšili skóre na 5:3 naši hráči zabrali a do konce třetiny utkání srovnali na 5:5. Ve třetí třetině následovalo hloupé vyloučení a v oslabení jsme inkasovali na 6:5. I když jsme se snažili a v závěru hráli i power play, bohužel srovnat se nám už nepodařilo. V první třetině došlo k nezaviněnému zranění našeho hráče Martina Janíčka, který musel do nemocnice na šití nohy.


AKTUÁLNĚ NA WEBU

34. ročník Velké ceny Třince - krasobruslení

19. 2. 2024

Natálka Krůželová má za sebou poslední závod v rámci Českého poháru (17.2.2024), ve kterém bojovala o nominaci na republiku. Závod se jí velmi vydařil, v těžké konkurenci těch nejlepších závodnic z celé ČR obsadila 12. místo (44,17 b), postoupila z 32. místa na 24. pozici v celorepublikovém žebříčku a tím se kvalifikovala na mistrovství republiky, které se bude konat 2. - 3. 3. 2024 v Českých Budějovicích 👏👏 Natálce gratulujeme a trenérce Bibiáně Poliačkové - Srbecké děkujeme za velkou podporu!

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI - JARNÍ PRÁZDNINY

19. 2. 2024

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.......

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

17. 2. 2024

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.