• 30. 11. 2023 | <I>jméno neznámé</I>

Bez vstřelené branky bohužel muži zvítězit nemůžou

Krajská liga mužů, 14. kolo, 30. 11. 2023, 18:15 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Bohužel dnešní utkání bylo z naší strany hodně svázané.

HC Brumov-Bylnice
0:3
HC Uherské Hradiště

Hráči chtěli utkání zvládnout, ale bohužel jim dnes nebylo přáno štěstí. K tomu spousta zbytečných vyloučení a nakonec vítězství 3:0 si odváží tým z Uherského Hradiště. Hráčům se nedá upřít snaha, ale prostě když nedáme gól, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Hráči se musí zkoncentrovat na další důležitá utkání, která nás čekají. Jediné pozitivum by se dalo najít u našeho dorostence Matěje Ročáka (bratr Marek Ročák hraje WHL v Kanadě za tým Kellowna), který tak odehrál své první utkání za muže a vůbec se neztratil.

Fotogalerie

1. 12. 2023
2023_11_30 HC BB - HC Uherské Hradiště muži

Fotogalerie


AKTUÁLNĚ NA WEBU

34. ročník Velké ceny Třince - krasobruslení

19. 2. 2024

Natálka Krůželová má za sebou poslední závod v rámci Českého poháru (17.2.2024), ve kterém bojovala o nominaci na republiku. Závod se jí velmi vydařil, v těžké konkurenci těch nejlepších závodnic z celé ČR obsadila 12. místo (44,17 b), postoupila z 32. místa na 24. pozici v celorepublikovém žebříčku a tím se kvalifikovala na mistrovství republiky, které se bude konat 2. - 3. 3. 2024 v Českých Budějovicích 👏👏 Natálce gratulujeme a trenérce Bibiáně Poliačkové - Srbecké děkujeme za velkou podporu!

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI - JARNÍ PRÁZDNINY

19. 2. 2024

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.......

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

17. 2. 2024

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.