Muži po sérii porážek zabrali a na domácím ledě poráží Boskovice 5:2

Krajská liga mužů, 17. kolo, 14. 12. 2023, 18:15 hod.

Jednou ta černá série porážek musela skončit.

5:2
HC Boskovice
Sestava HC Brumov-Bylnice
Jan Uhrin, Vít Čada Jakub Vaněk, Tomáš Lysák, Michal Lysák, Erik Bodlák, Arkadii Pigulevsky, Tomáš Pavlůsek, Pavel Bumbál, Jiří Macháč, Lukáš Lysák, Jan Střelec, Vojtěch Sopek, Matěj Ročák, František Krůžela

Výsledek se ale vůbec nerodil lehce. První třetina byla opatrná a v závěru proměnili hosté přesilovou hru a šli do vedení. Druhá třetina byla v naší režii, nejprve jsme vyrovnali díky Honzovi Střelcovi a po chvíli se ujali vedení. 2:1. Následovala střela od modré Jakuba Vaňka a bylo 3:1, ale hosté ještě dokázali jednou snížit v přesilové hře na 3:2 a tak se šlo i do kabin. Třetí třetinu otevřel ve 2 minutě opět střelou od modré Jakub Vaněk a o minutu později se prosadil velmi dobře hrající dorostenec Matěj Ročák, kdy si pohrál s obráncem, stáhl si puk a zápěstím trefil volné místo nad ramenem brankáře. Zbytek třetiny se dohrál bez vstřelené branky a tak konečně vítězíme 5:2.