• 16. 12. 2023 | Jaroslav Vaněk

Muži bojovali na ledě Kroměříže

Krajská liga mužů, 18. kolo, 16. 12. 2023, 17:00 hod.
Kroměříž, Zimní stadion

Muži vyjížděli k poslednímu letošnímu utkání na led favorita soutěže HK Kroměříž.

HK Kroměříž
4:1
Branka HC BB: Pavel Bumbál (Michal Lysák, Matěj Mojžíš)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada, Jan Uhrin Jakub Vaněk, Michal Lysák, Tomáš Lysák, Matěj Mojžíš, Erik Bodlák, Lukáš Lysák, Tomáš Pavlůsek, Pavel Bumbál, Matěj Ročák, Vojtěch Sopek, Jan Střelec, Jiří Macháč, Arkadii Pigulevsky

Na ledě to ale tak nevypadalo. Do poloviny zápasu jsme s domácími drželi krok a hráli 0:0. Bohužel ve 30. minutě jsme měli přesilovou hru, domácí nám ujeli a ujali se vedení. Do minuty se nám podařilo srovnat, ale to bylo z našich hokejek vše. Domácí hned za 2 minuty odpověděli a ujali se opět vedení. I když jsme se snažili co šlo, bohužel jsme už branku nevstřelili, domácí ještě ve 3. třetině dvě branky přidali a vítězí 4:1. Je to škoda, že se nám nepodařilo využít několik přesilových her, které nám domácí nabídli. Odpočineme přes svátky a v novém roce 2024 hned 4.1. ve čtvrtek zajíždíme na led HOKEJ Uherský Ostroh.