Krajská liga mužů, 23. kolo, 20. 1. 2024, 18:00 hod.
Uherské Hradiště, Městský zimní stadion

V sobotu zajížděli muži k důležitému utkání do Uherského Hradiště.

HC Uherské Hradiště
8:7p
branky: Krůžela František(Bodlák ,Pavlůsek), Krůžela František(Pavlůsek,Vaněk), Lysák Michal(Bubmbál,Krůžela), Lysák Tomáš, Mojžíš Matěj(Lysák L.), Pigulevskyi Arkadii(Častulík)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada Vít, Bodlák Erik, Lysák Tomáš, Vaněk Jakub, Mojžíš Matěj, Lysák Michal, Pigulevskyi Arkadii, Pavlůsek Tomáš, Macháč Jiří, Sopek Vojtěch, Lysák Lukáš, Častulík Tadeáš, Bumbál Pavel, Střelec Jan, Krůžela František, Ročák Matěj

Hra i góly se přelévaly z jedné strany na druhou. Velký počet vyloučených hráčů se projevil na hře a velká snaha chtít vyhrát na obou stranách přinesla do hry bojovnost někdy za hranicí pravidel. Utkání bylo rychlé a dramatické. Po třetinách 3:2, 2:4 a 2:1, kdy jsme v 54 minutě srovnali stav, následovalo prodloužení, které ani jedno mužstvo nevyužilo. Nájezdy nakonec rozhodly v prospěch domácích a z Hradiště vezeme jeden bod.