• 28. 9. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Dorost ve druhém kole na domácím ledě poráží Orlovou

Regionální liga dorostu, 2. kolo, 28. 9. 2024, 09:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Utkání druhého kola regionální ligy dorostu naši hráči odehráli na domácím ledě proti MSK Orlová. V utkání naši hráči bojovali a díky dvěma slepeným gólům na konci první třetiny se ujali vedení 3:1. Ve druhé třetině se nám podařilo navýšit skóre na 4:1, ale hosté zabrali a dokázali ještě snížit do konce druhé tetiny na 4:3. Třetí třetina byla spíše bojovná a bránili jsme výsledek a to se podařilo. Nejprve jsme opět navýšili na 5:3, když v závěru zápasu se hostům ještě jednou podařilo snížit na konečných 5:4 pro náš tým.

5:4
HC Orlová
Branky a nahrávky: 06:00 Kroupa (5/4), 19:25 Kristín (Kret, Kroupa; 5/5), 19:32 Kroupa (Vaškůj, Holba; 5/5), 27:14 Kret (Holba; 5/5), 49:41 Vaškůj (5/4) – 17:37 Fišer (Warzeszka; 5/5), 38:41 Šipula (Komanec; 4/4), 39:13 Fišer (Warzeszka; 4/5), 56:11 Šipula (Schoffer; 5/5). Rozhodčí: Vaněk – Ondruš, Schmiedl. Diváci: 35. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 5:4. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4.