• 19. 10. 2024 | Jaroslav Vaněk

Dorost po dvou výhrách padl na ledě Českého Těšína

Regionální liga dorostu, 5. kolo, 19. 10. 2024, 12:00 hod.
Český Těšín, Zimní stadion

Dnešní zápas na ledě Českého Těšína naši hráči v oslabené sestavě pouze s 11 hráči nezvládli. Po hrubých chybách a katastrofální první třetině, kterou prohráli 4:1, ve druhé zabrali a remizovali ji 2:2, ale bohužel už nedokázali zabrat a dotáhnout náskok domácích. Ve třetí třetině už docházely síly a prohra 3:2 nakonec stanovila konečný výsledek 9:5.

HC Wolves Český Těšín
9:5
Branky a nahrávky: 04:05 Prunner (Kaleta; 5/5), 09:27 Mandrysz (Michalek; 5/5), 14:23 Š. Tomiczek (Prunner; 5/5), 15:57 Prunner (5/5), 29:21 Šenkýř (Prunner; 5/5), 39:40 Franek (Prunner, Š. Tomiczek; 5/5), 42:19 Mandrysz (5/5), 47:44 Šenkýř (Franek; 5/5), 54:07 Franek (Prunner; 5/5) – 06:34 Kristín (Holba; 5/5), 23:45 Kundrata (Ibříšek, Kroupa; 5/5), 37:51 Kristín (Vaškůj; 5/5), 44:16 Kristín (Kroupa; 5/5), 59:39 Kristín (Mudrák; 5/5). Rozhodčí: Škuta – Novák, Sobaniec. Diváci: 52. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Střely na branku: 9:5. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 7:3, 7:4, 9:4, 9:5.