• 21. 10. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Dorost prohrál i v neděli, a to na ledě Kopřivnice 3:1

Regionální liga dorostu, 6. kolo, 20. 10. 2024, 09:00 hod.
Kopřivnice, Zimní stadion

Do Kopřivnice jsme zajížděli pouze s 10 hráči a na výkonu to bylo znát. První třetina byla z naší strany hrozná a dá se říci, že jsme si v ní prohráli celý zápas. Druhá a třetí třetina byla daleko lepší, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a přiblížit se na dostřel domácím. A tak prohráváme 3:1 i druhé venkovní utkání.

HC Kopřivnice
3:1
Branky a nahrávky: 04:44 Ocásek (Vít; 5/5), 13:08 Jalůvka (5/5), 14:34 Macháček (Vít; 5/5) – 00:33 Kristín (Kret, Mudrák; 5/5). Rozhodčí: Pelc – Hlaváč, Klimek. Diváci: 40. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Střely na branku: 3:1. Průběh utkání: 0:1, 3:1.