• 19. 10. 2024 | Jaroslav Vaněk

Mladší žáci vítězí v dalším utkání 12:8 na domácím ledě

Liga mladších žáků, 4. kolo, 19. 10. 2024, 09:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Na domácím ledě jsme přivítali tým HK Kroměříž. První třetina se nám vydařila a po velmi dobré hře všech hráčů jsme ji vyhráli 5:2. Druhá třetina byla z naší strany naopak asi nejhorší v sezoně a po zásluze jsme ji prohráli 6:4 - hosté hráli výborně, napadali nás a přinutili náš chybovat. Třetí třetinu jsme zvládli zase my a branku jsme už nedostali a třetinu nakonec vyhráli 3:0. Celkově tedy vítězíme 12:8 a upevňujeme si první místo v tabulce. Všem hráčům patří gratulace a poděkování za reprezentaci klubu. Jen tak dál!

12:8
HK Kroměříž
Branky a nahrávky: 02:03 Janeček (Machala; 5/5), 05:23 Machala (Janeček; 5/5), 09:53 Janeček (Nedavaška, Kolínek; 5/5), 12:02 Kolínek (5/5), 18:28 Ondrejička (Křivda; 5/5), 21:20 Varček (Holba; 5/5), 29:28 Janeček (Nedavaška; 5/5), 33:43 Kolínek (5/5), 36:21 Kolínek (5/5), 42:27 Kolínek (5/5), 47:33 Křivda (Holba, Ondrejička; 5/5), 50:24 Ferenčík (Živčic; 5/5) – 10:09 Apolenářová (5/5), 10:23 Dvořák (Kolařík; 5/5), 20:34 Kolařík (5/5), 28:31 Hanák (5/5), 33:26 Zapletal (Apolenářová; 5/5), 37:18 Hanák (5/5), 37:55 Kišner (Kolařík, Dvořák; 5/5), 38:15 Marcoň (5/5). Rozhodčí: Ondruš, Schmiedl. Diváci: 50. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Střely na branku: 12:8. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 9:5, 9:8, 12:8.