• 12. 10. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Starší žáci po boji padli na ledě Vsetína

Liga starších žáků, 3. kolo, 12. 10. 2024, 15:00 hod.
Vsetín, Zimní stadion Na Lapači

Vstup do utkání starším žákům vůbec nevyšel a v 5 minutě prohrávali 3:0. Do konce třetiny ještě zamakali a dokázali díky třem brankám Adama Naňáka vyrovnat. Druhá třetina byla spíš bojovná, ale po čtvrté se prosadil Adam Naňák a šli jsme do vedení. Do konce druhé třetiny se již nic nestalo. Třetí třetina byla z naší strany hodně špatná, domácí toho dokázali využít, tlačili, přehrávali nás a dokázali v průběhu vyrovnat. A když dvě minuty před koncem jel sám Adam Naňák na branku domácích a těsně minul, tak z protiútoku následně domácí po závaru v našem pásmu dokázali vstřelit vítěznou branku minutu před koncem. Bohužel nám se už nepodařilo odpovědět a prohráváme 5:4. Škoda, že se nepřidali někteří další hráči k Adamovi a nepomohli se zápasem něco udělat. Musíme pořádně potrénovat a příští týden na domácím ledě v sobotu hrajeme proti HK Kroměříž a pokusíme se to napravit.

VHK ROBE Vsetín
5:4
Branky a nahrávky: 00:57 Páleníček (5/5), 03:33 Páleníček (Zalaba; 5/5), 05:01 Páleníček (5/5), 41:41 Pinďák (Páleníček; 5/5), 59:04 M. Trčka (5/5) – 07:25 Naňák (Čada; 5/5), 09:30 Naňák (Vaculín; 5/5), 16:14 Naňák (5/5), 22:37 Naňák (Vaculín, 5/5). Rozhodčí: Ondruš, Stupka. Diváci: 118. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Střely na branku: 5:4. Průběh utkání: 3:0, 3:4, 5:4.