• 19. 10. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Starší žáci zabrali a na domácím ledě vítězí podruhé v sezoně

Liga starších žáků, 4. kolo, 19. 10. 2024, 11:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Starší žáci do zápasu vstoupili minutou ticha za zesnulého pana Hatinu a vítězství Kuba věnoval svému tatínkovi v pozici kapitána. Hráči makali od začátku a první třetinu vyhráli 3:0, když se trefil třikrát Adam Naňák. Ve druhé třetině jsme polevili a toho dokázal soupeř z Kroměříže využít a stav snížil, když vyhrál druhou třetinu 2:1, naši branku vstřelil Kryštof Holba. Ve třetí třetině jsme opět zabrali a zápas dotáhli do vítězného konce, když ještě tři branky přidal Adam Naňák a dvě branky Kuba Hatina a vítězíme konečným výsledkem 9:2. Za třetí třetinu je potřeba všechny hráče pochválit, pracovali pro tým a makali. Gratulujeme a děkujeme...

9:2
HK Kroměříž
Branky a nahrávky: 10:11 Naňák (5/5), 13:33 Naňák (N. Pavlíková; 5/4), 16:11 Naňák (Čada; 5/5), 39:51 K. Holba (Krejza; 5/4), 43:28 Naňák (5/5), 45:57 Hatina (Fojtík; 5/5), 53:55 Naňák (N. Pavlíková; 4/5), 55:28 Hatina (Čada; 5/5), 59:39 Naňák (K. Holba, Vaculín; 5/5) – 20:09 Karlík (5/4), 31:28 Stančík (Šustr; 5/4). Rozhodčí: Schmiedl, Ondruš. Diváci: 40. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:2. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 9:2. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 9:2.