• Kraso

První krasobruslařské závody našich nejmladších děvčat

6. 3. 2023 / Aneta Janečková

První krasobruslařské závody mají za sebou naše nejmladší děvčata z přípravky Sofie Schmiedlová, Barbora Máčalová a Anna Janečková.

Se svými vůbec prvními choreografiemi se nejprve představily 18. 2. 2023 na Memoriálu Stanislava Suka v Brně - Sofie Schmiedlová v kategorii Nováčci - mladší a Barbora Máčalová v kategorii Nejmladší žačky.

Na závodech “Na ostří nože” v Kuřimi, které se konaly 25. 2. 2023, se k děvčatům přidala v kategorii Nováčci starší - Anna Janečková.

Zajet svou jízdu vůbec poprvé před přísnými zraky rozhodčích stojí nemálo odvahy a děvčata si za svou statečnost zaslouží náš obdiv. První rozjížďka, první bodové hodnocení, první - tolik potřebné - závodní zkušenosti v nich rezonovaly ještě dlouho po skončení závodů.

Našim nejmladším přejeme, ať se s každou další závodní zkušeností posouvají v žebříčku výše a výše, ať jsou jim výjimečné výkony děvčat z jejich kategorií hnacím motorem do další dřiny na ledě a ať setrvají ve své píli a nadšení do tohoto nádherného sportu.

Za přípravu děkujeme trenérkám Markétě Bodlákové a Nikole Fojtíkové.

Memoriál Stanislava Suka, Brno, 18. 2. 2023

Sofie Schmiedlová - Nováčci mladší - 12. místo

Barbora Máčalová - Nejmladší žačky - 27. místo

Na ostří nože, Kuřim, 25. 2. 2023

Sofie Schmiedlová - Nováčci mladší - 13. místo

Anna Janečková - Nováčci starší - 19. místo

Barbora Máčalová - Nejmladší žačky - 27. místo

Fotogalerie

6. 3. 2023
2023_02_25 přípravka kraso závody

Fotogalerie


AKTUÁLNĚ NA WEBU

34. ročník Velké ceny Třince - krasobruslení

19. 2. 2024

Natálka Krůželová má za sebou poslední závod v rámci Českého poháru (17.2.2024), ve kterém bojovala o nominaci na republiku. Závod se jí velmi vydařil, v těžké konkurenci těch nejlepších závodnic z celé ČR obsadila 12. místo (44,17 b), postoupila z 32. místa na 24. pozici v celorepublikovém žebříčku a tím se kvalifikovala na mistrovství republiky, které se bude konat 2. - 3. 3. 2024 v Českých Budějovicích 👏👏 Natálce gratulujeme a trenérce Bibiáně Poliačkové - Srbecké děkujeme za velkou podporu!

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI - JARNÍ PRÁZDNINY

19. 2. 2024

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.......

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

17. 2. 2024

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.