• 4. 2. 2024 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci ve druhém utkání v nadstavbové části doma poráží Tigers Zlín 6:4

Liga starších žáků, 3. kolo, 3. 2. 2024, 13:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Vstup do utkání se nám vůbec nevydařil a hned ve druhé minutě jsme prohrávali 1:0. Do konce třetiny se nám bohužel nepodařilo hostujícího gólmana překonat. Druhá třetina byla naopak v naší režii, když jsme ji zvítězili 3:1 a ujali se vedení v utkání 3:2. Závěrečná třetina tedy slibovala tuhý boj. Lépe jsme ji začali my a hned v první minutě jsme vedli už 4:2. Jenže hosté během 2 minut dokázali srovnat a začínalo se od začátku. Náš tlak ale sílil, jen se nám nedařilo proměňovat vytvořené šance, ale následně v 51 a 52 minutě jsme si dvěma góly vzali vedení zpět a do konce utkání to už udrželi. A tak bereme první body v nadstavbové části za vítězství 6:4.

6:4
Tigers Zlín
Branky HC BB: Natálie Pavlíková (Adrina Macháč), Daniel Krejza (Adrian Macháč), Daniel Kolínek ( Adrian Macháč), Lukáš Maček (Adam Naňák), Jakub Hatina (Lukáš Maček), Florin Martinka (Dan Kolínek, Natálie Pavlíková)