• 11. 2. 2024 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci zdolali po boji HC Kometu Brno na jejich ledě 7:6

Liga starších žáků, 4. kolo, 11. 2. 2024, 14:45 hod.
Brno, Winning Group Arena

Starší žáci v nadstavbové části vítězí po velkém boji na ledě HC Kometa Brno. Utkání odehráli na hlavním stadioně Komety. Zpočátku byli naši hráči vykulení, ale postupem času si zvykali a bylo to vidět i na ledě. První třetinu se oťukávali, hráli trochu ustrašeně a prohráli ji 3:1. Druhá třetina byla z naši strany daleko lepší a dokázali jsme srovnat s domácími krok a do šatny se šlo za hratelného stavu 5:3. No a ve třetí třetině předvedli naši borci svůj nejlepší výkon v letošní sezóně. Náš golman Mates Pavlik doslova čaroval na brankovišti a držel naše hráče. Ti se mu odměnili a třetí třetinu zvítězili 4:1 a celkově tedy vezeme 2 body za výhru 7:6. Po zápase velká radost a hurá na večeři řízek s bramborem. Velké poděkování patří i rodičům, kteří svým dětem připravili dobrou atmosféru a za vítězstvím je hnali svým povzbuzováním…👍🏼🏒👏 Hráčům velká gratulace a je potřeba to potvrdit za týden ve dvojzápase na domácím ledě v pátek proti HC Moutnice a v sobotu proti HC Břeclav.

HC Kometa Brno
6:7
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Daniel Kolínek (Adam Naňák), Filip Maňas, Lukáš Maček (Adam Naňák), Adrian Macháč (Filip Maňas, Natálie Pavlíková), Adam Naňák (Dominik Živčic), Daniel Krejza, Adam Naňák