• 17. 2. 2024 | <I>jméno neznámé</I>

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

Liga starších žáků, 6. kolo, 16. 2. 2024, 17:15 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.

7:3
HC Tygři Moutnice
Branky HC BB: Daniel Kolínek (Lukáš Maček), Filip Maňas (Jakub Hatina), Jakub Hatina (Daniel Kolínek), Adam Kaňák (Tomáš Holba), Daniel Krejza (Jakub Vaculín), Daniel Kolínek (Adam Naňák), Adrian Macháč