• 25. 2. 2024 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci v dramatickém zápase vítězí 4:3 na ledě Uherského Ostrohu

Liga starších žáků, 7. kolo, 25. 2. 2024, 10:00 hod.
Uherský Ostroh, Zimní stadion

Starší žáky v dalším kole čekal HOKEJ Uherský Ostroh, kdy jsme zajížděli do Ostrohu na led.

HOKEJ Uherský Ostroh
3:4
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Filip Maňas (Daniel Krejza, Daniel Kolínek), Lukáš Maček, Daniel Krejza (Filip Maňas), Adrian Macháč (Adam Naňák)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Matyáš Pavlík, Alex Ondrůšek Lukáš Maček, Jiří Lysáček, Natálie Pavlíková, Tomáš Holba Adrian Macháč, Filip Maňas, Daniel Kolínek, Adam Naňák, Dominik Živčic, Florin Martinka, Daniel Krejza, Jakub Vaculín

Utkání bylo hodně vyrovnané. Nejprve jsme prohrávali 1:0, ale do konce třetiny se nám podařilo vyrovnat díky střele Filipa Maňase a tak první třetina skončila 1:1. Druhou třetinu jsme začali lépe a díky průniku Lukáše Mačka jsme šli do vedení. Do konce třetiny nepadla už žádná branka a tak do šaten se šlo i díky našemu brankařovi za stavu 2:1 pro náš tým. Pár rad a hlavně odpočinku a hurá do třetí třetiny. Ta byla nahoru a dolů, ale vše jsme zvládali do zhruba její poloviny, domácí udeřili a srovnali na 2:2. Jenže naši hráči se nevzdávali a po pěkné střele Filipa Maňase dorážel do odkryté branky Daniel Krejza a opět jsme vedli 3:2. Domácí navyšovali tlak a my se dobře bránili a naopak po našem přečíslení, kdy pěknou nahrávkou našel Adam Naňák Adriana Macháče, který se střelou od tyčky nemýlil a bylo 2 minuty před koncem hned veseleji a vedení 4:2. Domácí ještě zkusili hru bez brankáře, kdy se jim, ale podařilo pouze snížit na konečných 4:3. I v oslabené sestavě jsme utkání zvládli a bereme další vítězství v nadstavbové části. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a rodičům za vytvoření atmosféry při povzbuzování v těžkých chvílích v závěru utkání.