• 26. 3. 2024 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci po vydařené první třetině poráží v posledním utkání sezony Uherský Ostroh 10:4

Liga starších žáků, 14. kolo, 26. 3. 2024, 17:45 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Starší žáci k poslednímu utkání nastoupili v předehrávce v úterý a to na domácím ledě, kde je čekal tým z Uherského Ostrohu. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát. Hráči makali a hostům nic nedarovali a svým zakončením vyhnali dokonce dvakrát hostujícího brankaře. První třetinu vítězí 7:0 a to rozhodlo o zbylém průběhu utkání. Druhá třetina byla klidnější, ale z naší strany rovněž vítězná, kdy jsme ji vyhráli 3:2. Třetí třetinu jsme si pohlídali, branku jsme sice nevstřelili, ale dvě obdržené v naší brance nezkazily konečnou radost našich hráčů, když zvítězili 10:4. Následovalo focení, loučení se se sezonou a v kabině čekalo od rodičů překvapení v podobě hamburgrů a dalšího občerstvení. Rodičům děkujeme za podporu, kterou svým dětem po celou sezonu dávali. Hráčům gratulujeme ke konečnému 2. místu v soutěži. Skvělá reprezentace našeho klubu.

10:4
HOKEJ Uherský Ostroh
Branky HC BB: Adrian Macháč (Adam Naňák), Filip Maňas, Adam Naňák (Adrian Macháč, Florin Martina), Daniel Krejza, Adam Naňák (Florin Martinka), Daniel Kolínek, Daniel Kolínek (Adam Naňák, Marek Fabuš), Florin Martinka (Adam Naňák), Daniel Krejza (Jiří Lysáček, Florin Martinka), Adam Naňák (Filip Maňas)