• 28. 1. 2024 | Jaroslav Vaněk

Mladší žáci po nejlepším výkonu v sezoně v oslabené sestavě vítězí v Rožnově 8:5

Liga mladších žáků, 14. kolo, 28. 1. 2024, 10:30 hod.
Rožnov pod Radhoštěm, Zimní stadion

K dnešnímu utkání jsme odjížděli v oslabené sestavě z důvodu nemocnosti, ale utkání jsme chtěli za každou cenu odehrát a tak jsme tým doplnili o hráče ročníku 2014. Utkání bylo velmi rychlé se spousty krásných akcí na obou stranách. Skóre se průběžně měnilo na obou stranách. Nakonec naši hráči dali do zápasu více týmové bojovnosti a odhodlanosti a utkání zvládli. Nejprve jsme díky Kubovi Vaculínovi a Víťovi Dorňákovi vedli 2:0, poté domácí zabrali a skóre otočili na 3:2. Ve druhé třetině si vzal ale slovo Doma Kolínek a 3 rychlými brankami nás opět dostal do vedení. Třetí třetinu jsme začali lépe a Sebko Varček nám dal vedení o 3 branky. Ale to domácí nakoplo a zabrali a 2 rychlými brankami snížili na 6:5. Ale dokázali jsme rychle zareagovat a slovo si vzal na závěr opět Dominik Kolínek, který nejprve krásnou akcí zvýšil na 7:5 a v závěru pečetil výhru do prázdné branky na konečných 8:5. Všichni zaslouží velkou pochvalu za předvedenou týmovou hru a bojovnost. Rodičům patří rovněž velké poděkování za povzbuzování a podporu. Na konec měli všichni velkou radost a po cestě domů si zasloužili naši hráči odměnu formou pozdního obědu v KFC...

HC Černí Vlci
5:8
Branky HC BB: Jakub Vaculín, Víťa Dorňák (Sebastian Varček), Dominik Kolínek, Dominik Kolínek, Dominik Kolínek, Sebastian Varček (Štěpán Hrnčiřík), Dominik Kolínek, Dominik Kolínek