• 1. 10. 2023 | <I>Jaroslav Vaněk</I>

Mladší žáci vezou bod z Olomouce

Liga mladších žáků, 2. kolo, 1. 10. 2023, 16:00 hod.
Olomouc, Zimní stadion

Po dlouhé cestě na sever Moravy nás čekalo těžké utkání na ledě HC Olomouc. Utkání bylo vyrovnané a velmi rychlé. Domácí nastoupili na tři pětky. My, vzhledem k nemocem, pouze s 12 hráči. Nejprve jsme se ujali v první třetině vedení 1:0, když velmi dobře chytajícího gólman prostřelil Dominik Kolínek. Ve druhé třetině, pokud nám ještě síly stačily, jsme byli lepším týmem a domácí přehrávali a to vyústilo ke druhému gólu, kdy opět gólmana prostřelil Dominik Kolínek. Domácí ale začali lépe bruslit a nám docházely postupně síly a to se projevovalo v našich faulech. Domácí nejprve snížili, poté v přesilovce vyrovnali a do konce druhé třetiny ještě otočili stav ve svůj prospěch. Náš tým se ale nechtěl vzdát. O třetině nabral potřebné síly a šel do závěrečné třetiny s cílem utkání otočit v náš prospěch. Třetí třetina byla opět velmi vyrovnaná. Náš tlak ale sílil a dočkali jsme se vyrovnání po dorážce Sebka Varčeka 3 minuty před koncem. Naši hráči tímto dostali další síly a snažili se ještě utkání otočit, ale bohužel proti byl domácí brankář. Utkání bylo od začátku až do konce nahoru a dolů. Víc takových utkání bude posouvat všechny hráče dál a dál..

HC Olomouc
3:3
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Dominik Kolínek (Sebastian Varček), Dominik Kolínek (Tobias Ritter), Sebastian Varček (Dominik Kolínek)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vendula Pavlíková Jakub Vaculín, Daniel Krejza, Štěpán Hrnčiřík, Kryštof Holba Dominik Kolínek, Viktor Čada, Tobias Ritter, Janko Ondrejička, Tobiáš Zelinka, Sebastian Varček, Jakub Janeček, Matěj Michalec

Fotogalerie

1. 10. 2023
2023_10_01 HC Olomouc - mladší žáci

Fotogalerie


AKTUÁLNĚ NA WEBU

Mundiál - Memoriál Ivo Miči

22. 6. 2024

Další sportovní akcí sobotního dne 22.6.2024 byl Mundial 2024 - Memoriál Ivo Miči, kterého se náš klub již tradičně zúčastňuje a náš tým se tím řadí mezi stálé týmy tohoto dlouhodobého a vyhlášeného fotbalového turnaje na brumovském hřišti.

Naše účast ve Valašském triatlonu

22. 6. 2024

Dnešní sobotní den 22.6.2024 se nesl pro HC Brumov-Bylnice ve sportovním duchu.

Tradiční výšlap na kolech

21. 6. 2024

Pátek 21.6.2024 patřil před závěrečnými tréninky oblíbenému výšlapu na kolech.