• 1. 10. 2023 | <I>Jaroslav Vaněk</I>

Mladší žáci vezou bod z Olomouce

Liga mladších žáků, 2. kolo, 1. 10. 2023, 16:00 hod.
Olomouc, Zimní stadion

Po dlouhé cestě na sever Moravy nás čekalo těžké utkání na ledě HC Olomouc. Utkání bylo vyrovnané a velmi rychlé. Domácí nastoupili na tři pětky. My, vzhledem k nemocem, pouze s 12 hráči. Nejprve jsme se ujali v první třetině vedení 1:0, když velmi dobře chytajícího gólman prostřelil Dominik Kolínek. Ve druhé třetině, pokud nám ještě síly stačily, jsme byli lepším týmem a domácí přehrávali a to vyústilo ke druhému gólu, kdy opět gólmana prostřelil Dominik Kolínek. Domácí ale začali lépe bruslit a nám docházely postupně síly a to se projevovalo v našich faulech. Domácí nejprve snížili, poté v přesilovce vyrovnali a do konce druhé třetiny ještě otočili stav ve svůj prospěch. Náš tým se ale nechtěl vzdát. O třetině nabral potřebné síly a šel do závěrečné třetiny s cílem utkání otočit v náš prospěch. Třetí třetina byla opět velmi vyrovnaná. Náš tlak ale sílil a dočkali jsme se vyrovnání po dorážce Sebka Varčeka 3 minuty před koncem. Naši hráči tímto dostali další síly a snažili se ještě utkání otočit, ale bohužel proti byl domácí brankář. Utkání bylo od začátku až do konce nahoru a dolů. Víc takových utkání bude posouvat všechny hráče dál a dál..

HC Olomouc
3:3
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Dominik Kolínek (Sebastian Varček), Dominik Kolínek (Tobias Ritter), Sebastian Varček (Dominik Kolínek)