• 21. 10. 2023 | <I>jméno neznámé</I>

Mladší žáci pokračují vítězstvím, poráží i tým Berani Zlín

Liga mladších žáků, 5. kolo, 21. 10. 2023, 15:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Dá se říct, že o utkání rozhodla první třetina, kterou naši hráči vyhráli 7:2. Hosté ve druhé třetině přidali a nedarovali nám ani kousek na ledě, ale branku se jim nepodařilo vstřelit, naopak naši hráči přidali ještě dvě branky. Třetí třetina byla opět v brankové režii našich hráčů a po výhře 7:3 vítězíme celkem 16:5. I když jsme nepodali podařený výkon, vítězství si zasloužíme. Utkání se střelecky vydařilo Matěji Michalcovi, který vstřelil 5 branek. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci klubu.