• 2. 3. 2024 | Jaroslav Vaněk

Mladší žáci vezou z Tigeres remízu 7:7

Liga mladších žáků, 23. kolo, 2. 3. 2024, 09:15 hod.
Zlín, Tigers Ice Aréna

Utkání na Tigers jsme nemohli začít lépe, domácí jsme zaskočili a i díky velmi dobře chytající Vendule Pavlíkové jsme hráli pohledný hokej s pěknými brankami.

Tigers Zlín
7:7
Branky HC BB: Štěpán Hrnčiřík (Dominik Kolínek), Dominik Kolínek TS, Kryštof Holba (Dominik Kolínek, Tobias Ritter), Viktor Čada (Jakub Janeček), Viktor Čada (Štěpán Hrnčiřík, Dominik Kolínek), Viktor Čada, Sebastian Varček (Kryštof Holba)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vendula Pavlíková, Max Gargulák Štěpán Hrnčiřík, Kryštof Holba, Lukáš Hrnčiřík, Tobias Ritter, Dominik Kolínek, Janko Ondrejička, Eliška Šuráňová, Sebastian Varček, Jakub Janeček, Viktor Čada

Po první třetině jsme vedli dokonce 4:0. Bohužel v polovině druhé třetiny došlo ke zbytečnému faulu domácích, kdy jsme museli dohrávat v 9 hráčích a to nás stálo spoustu sil, které nám chyběly v závěru. Do třetí třetiny se Dominik vrátil do hry a pokračoval, ale ty síly už chyběly. A tak domácí nás zatlačili a podařilo se jim se štěstím nakonec utkání srovnat na konečných 7:7. I tak se nemusíme vůbec stydět za předvedený výkon a už teď se těšíme na příští domácí zápas proti Uherskému Ostrohu, kterému máme co vracet. Přijďte naše hráče povzbudit v sobotu 9.3.2024 od 09:00 hodin na domácím ledě.