• 30. 9. 2023 | <I>Jaroslav Vaněk</I>

I starší žáci vstupují do sezóny výhrou

Liga starších žáků, 2. kolo, 30. 9. 2023, 09:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

I přes velkou marodku naši hráči předvedli velmi dobrý týmový výkon. Tak jak jsme si řekli, že by bylo dobré v polovině třetiny vyhrávat, tak se i stalo. Naši hráči do soupeře vletěli a po pěkných akcích první třetinu vyhráli 5:1. Obdobný obraz měla polovina druhé třetiny, kdy našim hráčům ještě stačily síly a dokázali vstřelit 3 branky a ujali se vedení 8:2. Soupeř ale hrál velmi rychlý hokej s napadáním a našim hráčům postupně docházely síly. A tak toho soupeř využil a snížil na 8:4. Po pauze nás čekalo úvodních 10 minut třetí třetiny nasazení soupeře, který nás zatlačil, ale branku se mu nepodařilo vstřelit. Naopak, naši se trochu otřepali a přidali ještě 2 branky. Soupeř dokázal už jen pouze snížit na konečných 10:5. Gratulace všem hráčům za podaný výkon, i když vzhledem ke zdravotnímu stavu některých hráčů nebyl ideální, ale zaslouženě vítězíme.

10:5
PSG Berani Zlín
Branky HC BB: Lukáš Maček, Adrian Macháč (Filip Maňas), Filip Maňas (Adrian Macháč), Jakub Hatina (Daniel Kolínek), Jakub Hatina (Lukáš Maček), Filip Maňas (Adrian Macháč, Jiří Lysáček), Natálie Pavlíková (Filip Maňas), Filip Maňas (Natálie Pavlíková), Daniel Kolínek (Lukáš Maček), Daniel Kolínek (Lukáš Maček)