• 19. 1. 2024 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci v dohrávce prohráli na ledě Tigers

Liga starších žáků, 16. kolo, 19. 1. 2024, 17:30 hod.
Zlín, Tigers Ice Aréna

Dnes jsme dohrávali utkání s týmem Tigers Zlín na jejich ledě. Utkání bylo velmi vyrovnané a každou chvilku tahal pilku jiný tým. Po první třetině jsme měli vést aspoň 4:0, ale domácí golman byl proti a tak se nám podařilo z našeho tlaku vstřelit jen jednu branku a to bylo asi rozhodující. Druhou třetinu ovládli naopak domácí a to jak herně tak i střelecky kdy druhou třetinu vyhráli 6:2. Stav 6:3 do třetí třetiny ještě nebyl ztracený, ale chtělo to trpělivý hokej z naší strany. Snížili jsme po 3 minutách na 6:4 a šlo se dál. Ale domácí dokázali držet krok a vstřelili nám 2 branky a rozdíl byl už o 4. Naši ale bojovali a nevzdávali se a to vedlo opět ke snížení na 8:5 a náš tlak se navyšoval, ale bohužel jsme se nevyvarovali faulu a šli jsme do čtyř a následně do 3, kde jsme ještě inkasovali na konečných 9:5. Hráče je ale potřeba pochválit, nic nevypustili a bojovali až do konce, škoda neproměněných šancí. Tento zápas naše hráče posune opět v jejich vývoji o krok dopředu a připravuje nás na těžké zápasy ve zbytku sezony.

Tigers Zlín
9:5
Branky HC BB: Daniel Kolínek (Dominik Živčic), Daniel Kovář (Adam Naňák), Daniel Kolínek (Ondřej Fojtík), Daniel Kolínek (Adam Naňák), Jakub Hatina (Dominik Živčic)