• 14. 10. 2023 | <I>jméno neznámé</I>

Muži potvrzují vítězství z Hradiště a poráží Blansko 6:3

Krajská liga mužů, 7. kolo, 14. 10. 2023, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Po vítězství z minulého týdne v Hradišti jsme dnes hostili tým z prvních pozic tabulky HK Dynamiters Blansko. Hráči chtěli navázat na zlepšující se výkony. Do branky se po dvou zápasech vrátil Víťa Čada a nezklamal. Lepší vstup jsme si nemohli přát, když v 5 minutě využil přesilovku Martin Janíček. Ve 12 minutě bylo po dorážce Martina Janíčka 2:0 a do konce první třetiny ještě navýšil skóre Tom Pavlůsek. Druhá třetina byla taková utahaná a hosté toho využili, naše chyby trestali a dostali se zpátky do hry, když ve 12 minutě bylo 3:2 a v přesilové hře 2 minuty před koncem druhé třetiny dokonce vyrovnali. To ale bylo nakonec od hostů všechno, ještě do konce třetiny v přesilovce vzal vedení zpět Fera Krůžela a hned v první minutě třetí třetiny pokračovala přesilovka a Kuba Vaněk navýšil na 5:3. Hra se kouskovala a v poslední minutě dovršil na konečných 6:3 Jirka Macháč do prázdné branky. Za předvedený výkon bereme zaslouženě 3 body a stoupáme tabulkou pomalinku nahoru. Příští týden musíme potvrdit naši formu v Boskovicích.

6:3
HC Dynamiters Blansko
Branky HC BB: Martin Janíček (Fera Krůžela, Tomáš Lysák), Martin Janíček (Jakub Vaněk), Tomáš Pavlůsek (Pavel Bumbál, Jakub Vaněk), František Krůžela (Tomáš Lysák, Martin Janíček), Jakub Vaněk (Michal Lysák, Tomáš Pavlůsek), Jiří Macháč