• 14. 1. 2024 | Jaroslav Vaněk

Muži po výborném výkonu vítězí na domácím ledě 4:3 proti HC Břeclav

Krajská liga mužů, 21. kolo, 13. 1. 2024, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Domácí utkání proti HC Břeclav bylo zpočátku opatrné a velmi vyrovnané. Šance na obou stranách likvidovali oba brankáři. Naši hráči zvyšovali tlak a to jim přineslo první gól v přesilové hře, kdy vše před sebou propálil Jakub Vaněk. Tímto i skončila první třetina. Do druhé třetiny jsme šli s cílem zvýšit aktivitu v útočném pásmu a proměňovat připravené šance. Bohužel ale hosté v přesilové hře vyrovnali. Do dvou minut ale přišel asi náš nejsvětlejší 3 minutový úsek a díky brankám Matěje Mojžíše, Vojty Sopka a Franta Krůžely jsme se ujeli vedení 4:1. Hosté se ale nevzdávali a opět v přesilové hře snížili na 4:2 a tak i skončila druhá třetina. Do třetí třetiny jsme vstupovali s cílem již neinkasovat a udržet výsledek, případně ještě přidat branku. To se nám už nepodařilo a naopak hosté utkání ještě zdramatizovali, když snížili v 8 minutě třetí třetiny na 4:3. Náš bojovný výkon ale už hostům nedovolil žádnou šanci a tak po dlouhé době vítězíme 4:3 a stále jsme ve hře o play-off. Ve čtvrtek 18.1.2024 od 18:15 hod. nás čeká na domácím ledě Prostějov. Přijďte všichni naše borce povzbudit.

HC Brumov-Bylnice
4:3
HC Lvi Břeclav z.s.
Branky HC BB: Jakub Vaněk (Michal Lysák, Tomáš Pavlůsek), Matěj Mojžíš ( Tomáš Lysák, Lukáš Lysák), Vojtěch Sopek (Jiří Macháč, Tomáš Lysák), František Krůžela (Tomáš Pavlůsek, Jakub Vaněk)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada Jakub Vaněk, Michal Lysák, Tomáš Lysák, Matěj Možíš, Erik Bodlák, Arkadii Pigulevskyi Lukáš Lysák, Tomáš Pavlůsek, Pavel Bumbál, Vojtěch Sopek, František Krůžela, Jiří Macháč, Arik Yevhenii, Tadeáš Častulík, Jan Střelec