Krajská liga mužů, 2. kolo, 24. 2. 2023, 18:15 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

3:6
HOKEJ Uherský Ostroh
Branky a nahrávky: 49:32 L. Lysák (M. Lysák, Vaněk; 4/4), 55:05 Nesrsta (Macháč; 5/5), 58:35 Vaněk (5/3) – 04:12 Stuchlík (J. Zalubil, Mika; 5/4), 22:54 Mika (Stuchlík, L. Zalubil; 5/5), 26:57 P. Flora (Juračka; 4/5), 47:59 Juračka (P. Flora, L. Galuška; 5/4), 56:56 Červenka (J. Zalubil, L. Zalubil; 4/5), 59:51 J. Zalubil (Stuchlík; 4/5). Rozhodčí: Karpíšek, Šiška – Holub, Husák. Diváci: 101. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:3. Střely na branku: 3:6. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada – Krůžela, M. Lysák, Strnka, Vaněk – Častulík, Urban, Novosad, Bublák, L. Lysák, Sopek, Tulpa, Macháč, Nesrsta.
Sestava HOKEJ Uherský Ostroh
Dolíška – Andrýsek, L. Zalubil, Man, Rauš, Stuchlík, Kukuliš, Rusňák – J. Zalubil, L. Galuška, V. Galuška, Červenka, Stránský, Hlůšek, P. Flora, Fuga, Mika, Juračka, P. Flora.

Fotogalerie

25. 2. 2023
2023_02_24 HOKEJ Uherský Ostroh 2.utkání Play-off muži

Fotogalerie

POSLEDNÍ BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

28. 3. 2024

Pátek 29.3.2024 10:00 - 11:30 hodin, Sobota 30.3.2024 13:00 - 15:00 hodin, Neděle 31.3.2024 13:00 - 15:00 hodin

Starší žáci po vydařené první třetině poráží v posledním utkání sezony Uherský Ostroh 10:4

26. 3. 2024

Starší žáci k poslednímu utkání nastoupili v předehrávce v úterý a to na domácím ledě, kde je čekal tým z Uherského Ostrohu. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát. Hráči makali a hostům nic nedarovali a svým zakončením vyhnali dokonce dvakrát hostujícího brankaře. První třetinu vítězí 7:0 a to rozhodlo o zbylém průběhu utkání. Druhá třetina byla klidnější, ale z naší strany rovněž vítězná, kdy jsme ji vyhráli 3:2. Třetí třetinu jsme si pohlídali, branku jsme sice nevstřelili, ale dvě obdržené v naší brance nezkazily konečnou radost našich hráčů, když zvítězili 10:4. Následovalo focení, loučení se se sezonou a v kabině čekalo od rodičů překvapení v podobě hamburgrů a dalšího občerstvení. Rodičům děkujeme za podporu, kterou svým dětem po celou sezonu dávali. Hráčům gratulujeme ke konečnému 2. místu v soutěži. Skvělá reprezentace našeho klubu.

Turnaj bezpečnostních složek na Moravskoslovenském pomezí je zakončen

25. 3. 2024

Tradiční turnaj bezpečnostních složek v ledním hokeji proběhl v pondělí 25.03.2024 .