Liga starších žáků, 13. kolo, 12. 3. 2023, 12:00 hod.
Valašské Meziříčí, Zimní stadion

HC Bobři Valašské Meziříčí
3:7
Branky a nahrávky: 13:14 Maliňák (Navrátil, Veselá; 5/5), 46:16 Maliňák (Hub, Veselá; 5/4), 48:28 Maliňák (Šimčíková, Navrátil; 5/5) – 04:09 Žižka (Fojtík; 5/5), 06:04 Žižka (Naňák; 5/5), 34:17 Žižka (Š. Holba, Živčic; 5/4), 36:15 Žižka (5/5), 41:25 Žižka (T. Holba; 5/4), 54:24 Kovář (Kropáč; 5/5), 59:20 Naňák (Maček; 5/4). Rozhodčí: Bambuch, Krátký. Diváci: 50. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:3. Střely na branku: 3:7. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 3:5, 3:7.
Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí
Vybíhal (Chovanec) – Březovják, Bednařík – Šimčíková, Navrátil, Janošková, Halamíčková, Hub, Veselá, Maliňák, Kalčák, Kostrbel.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Chuchma (Ondrůšek) – T. Holba, Maček, Kroupa, Bradáč, Mudrák, Kropáč – Žižka, Živčic, Fojtík, Š. Holba, Maňas, Pavlíková, Kovář, Naňák.

Dnešní utkání ve Valašském Meziříčí se pro nás zpočátku vyvíjelo dobře, brzy jsme se ujali vedení 2:0 a vypadalo to, že utkání bude mít lehký průběh. Ale opak byl pravdou, neproměněnými šancemi jsme do mocí dostávali do hry a ti dokázali do konce první třetiny snížit na 2:1. Ale dnes byl na ledě jednoznačně nejlepší Kuba Žižka, který odehrál asi svůj nejlepší zápas a dá se říci, že zařídil naše vítězství. Přidal do konce druhé třetiny další 2 branky a bylo 4:1. Do třetí třetiny jsme si řekli, že budeme hrát zodpovědně a nedostaneme branku. No a když domácí přišli pozdě na led a darovali nám tímto přesilovou hru zakončil své představení 5 brankou v utkání Kuba Žižka. Do konce utkání jsme sice ještě 2x inkasovali, ale taky přidali ještě dvě branky z hokejek Dana Kováře a Adama Naňáka a nakonec zvítězili 7:3.