Regionální liga juniorů, 10. kolo, 27. 10. 2022, 17:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

1:2
HC Frýdek-Místek
Branky a nahrávky: 41:39 Macháč (Bodlák; 5/5) – 14:18 Kapitanov (Krauss, Hykl; 5/5), 58:55 Vizváry (Hykl, Szturcek; 5/5). Rozhodčí: Schmiedl – Koželuha, Šimoník. Diváci: 56. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Střely na branku: 1:2. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada – Kukuliš, Bodlák, Strnka, Fojtík – Bezděk, Obadal, R. Šobáň, V. Šobáň, Divoš, Sopek, Macháč, Arik, Gubisch, Střelec.
Sestava HC Frýdek-Místek
Swienczek – Benek, Horák, Szturcek, Rýpar, Veselka, Váňa, Velička, Hylský – Vizváry, Hykl, Říhošek, Stuchlík, Kapitanov, Krauss, Szmek, Spurný, Puzoň.
Ohlasy
V první třetině byl soupeř aktivnější, ale střelecky dopadla třetina vyrovnaně, bohužel po vypychnutém puku na útočné modré jsme z brejku inkasovali. Od půlky druhé třetiny jsme již byli aktivnější. Začátkem třetí třetiny jsme srovnali. Hrál se hokej se šancemi na obou stranách. Pět minut před koncem zápasu trefil Vojta Šobáň tyčku. Bohužel soupeř minutu před koncem zápasu po tlaku v naší třetině trefil přesně šibenici naší branky. Závěrečná hra bez brankáře nám přinesla tutovku Kukuliše, bohužel bez gólového zakončení.