Liga mladších žáků, 6. kolo, 15. 10. 2022, 10:00 hod.
Rožnov pod Radhoštěm, Zimní stadion

HC Černí Vlci
4:9
Branky HC BB: Daniel Krejza, Jakub Hatina (Adam Naňák), Jakub Vaculín (Adam Naňák), Daniel Kolínek, Ondřej Fojtík (Kryštof Holba, Adam Naňák), Kryštof Holba (Jakub Hatina), Adam Naňák, Jakub Hatina (Ondra Fojtík), Jakub Hatina (Jakub Vaculín)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vendula Pavlíková (Matyáš Pavlík), Ondřej Fojtík, Kryštof Holba, Jiří Lysáček, Štěpán Hrnčiřík, Jakub Hatina, Jakub Vaculín, Adam Naňák, Viktor Čada, Tobiáš Zelinka, Dan Kolínek, Dominik Kolínek, Daniel Krejza

Dnešní utkání nás čekal soupeř z horní části tabulky a proto se dalo očekávat těžké utkání. Hned v první minutě jsme faulovali a domácí se ujali vedení po TS, ale to bylo pro první třetinu od domácích všechno. Ve zbylé části první třetiny jsme dominovali a přehráli domácí 6:1. Druhá třetina byla vyrovnanější, ale i tak jsme ji vyhráli 2:0. Ve třetí třetině se nám zranil Adam Naňák a dohrávali jsme v 11 to domácí trochu nakopli a třetí třetinu vyhráli 3:1. To nic nemění na tom, že jsme byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Všichni odehráli velmi dobré utkání. A díky tomu zůstáváme neporaženi.