Liga starších žáků, 3. kolo, 24. 9. 2022, 17:45 hod.
Vsetín, Zimní stadion Na Lapači

VHK ROBE Vsetín
6:4
Branky a nahrávky: 03:27 Martinka (Hradil; 4/4), 07:04 Hradil (Haša; 5/5), 07:56 Martinka (Haša; 5/5), 27:10 Haša (Pončík; 5/5), 31:10 Haša (Martinka; 5/5), 56:10 Martinka (Martinková; 5/5) – 30:42 Mrázik (Maňas; 5/5), 31:28 Maňas (Mrázik; 5/5), 58:03 Mrázik (Mudrák, Maňas; 5/5), 58:50 Bradáč (5/5). Rozhodčí: Ondruš, Šimek. Diváci: 152. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Střely na branku: 6:4. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:4.
Sestava VHK ROBE Vsetín
Macíček – Ibříšek, Kret, Křenková, Maňák, Martinková, Haša, Martinka, Hradil, Žák, Hromada, Pončík, Šimek, Molek.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Ondrůšek – Kropáč, T. Holba, Maček, Kroupa, Bradáč, Mudrák – Žižka, Mrázik, Živčic, Latinák, Š. Holba, Maňas, Gajdošík, Pavlíková, Macháč.

Vstup do utkání nám již tradičně nevyšel a první třetinu jsme prohráli 3:0. Což pravděpodobně opět utkání rozhodlo. Protože od druhé třetiny na ledě byl úplně jiný tým. Tam jsem domácí mírně přestříleli a skončila třetina 2:2. Třetí třetina byla, ale úplně v naší režim střely 25:3 pro nás ukazovalo naši převahu. Bohužel se nám, ale nepodařilo skóre dotáhnou a i když jsme 3 minuty v závěru hráli bez brankáře nakonec prohrávám 6:4. Výkony jdou postupně nahoru a doufáme, že již brzy přijde první vítězství.