Liga starších žáků, 9. kolo, 30. 10. 2022, 11:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

7:6
HC Spartak Uherský Brod
Branky a nahrávky: 21:50 Maňas (5/5), 23:15 Maňas (Macháč; 5/5), 33:02 Žižka (Macháč, Maňas; 5/5), 35:52 Kropáč (Latinák; 5/5), 47:44 Žižka (5/5), 52:08 Macháč (5/5), 59:38 Macháč (Mrázik; 5/5) – 03:02 Bodiš (Šmíd, Šiller; 5/5), 05:06 Z. Kundrata (D. Kundrata; 5/5), 07:25 Sedláček (5/5), 20:49 Bodiš (Šiller; 5/5), 30:03 Šmíd (Jančář; 4/5), 48:58 Heča (Šiller, Bodiš; 5/5). Rozhodčí: Šimoník, Schmiedl. Diváci: 54. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 7:6. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5, 5:5, 5:6, 7:6.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Bartozel – T. Holba, Maček, Kroupa, Bradáč, Mudrák, Kropáč – Žižka, Mrázik, Živčic, Latinák, Š. Holba, Maňas, Gajdošík, Pavlíková, Kovář, Macháč.
Sestava HC Spartak Uherský Brod
Suč (Čechman) – Sedláček, Šmíd, Jančář, Stehlík, Mošťková – Patka, D. Kundrata, Bodiš, Z. Kundrata, Šimoník, Kopunec, Heča, Kubík, Šiller.

Opět velmi důležité utkání, kdy se hrálo o 4. místo v tabulce. Vstup do utkání se našemu týmu vůbec nevydařil a po první třetině prohrával 3:0. O pauze trochu zemětřesení, rady a jedem dál. No co se nestalo první střídání a bylo 4:0. Jenže od té doby se na ledě pohyboval úplně jiný tým a hosty dostával pod tlak, kdy vytvářeli chyby. Stále jsme dotahovali, Bylo potom i 5:2, ale stále jsme se nevzdávali. Hráčům se podařilo srovnat na 5:5, ale po chybě jsme hned inkasovali na 6:5. Závěr, ale patřil našim hráčům a 7 minut před koncem přišlo vyrovnání po boji v brankovišti. Vzhledem k průběhu zápasu nám remíza nestačila a tak jsme hosty stále tlačili a napadali až se podařilo vykouzlit krásnou přihrávku při prázdnou branku a 20 sekund před koncem bylo 7:6 pro náš tým. Utkání jsme již dohráli klidu a zaslouženě zvítězili.