Liga starších žáků, 12. kolo, 12. 11. 2022, 11:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

4:9
VHK ROBE Vsetín
Branky a nahrávky: 00:36 Kovář (Mudrák; 5/5), 35:45 Kovář (Bradáč; 5/3), 55:20 Maňas (5/5), 55:52 Macháč (Maček; 5/5) – 03:14 Mikula (5/5), 10:46 Planka (Haša; 5/5), 14:31 Planka (Molek; 5/5), 21:29 Mikula (Martinková; 5/5), 29:17 Hradil (Planka; 5/5), 30:35 Mikula (Haša; 5/5), 37:44 Klimša (Hradil; 5/5), 44:39 Planka (5/5), 50:38 Haša (Molek; 5/5). Rozhodčí: Pigulevskyi, Šimoník. Diváci: 47. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 4:9. Průběh utkání: 1:0, 1:6, 2:6, 2:9, 4:9.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Chuchma – Maček, Kroupa, Bradáč, Mudrák, Kropáč – Mrázik, Živčic, Latinák, Holba, Maňas, Gajdošík, Pavlíková, Kovář, Macháč.
Sestava VHK ROBE Vsetín
Macíček – Šedlbauer – Klimša, Ibříšek, Kret, Martinková, Haša, Planka, Martinka, Mikula, Hradil, Žák, Pončík, Molek.

Naše hráče čekalo další těžké utkání. Nejprve jsme se ujali vedení, ale to jak kdyby nás srazilo. Zbytek třetiny nebyl herně špatný, ale už se nám nepodařilo soupeřova brankaře překonat. Naopak jsme možná i zbytečně 3 x inkasovali. Do druhé třetiny jsme šli s cílem nedostat branku, ale skutek se stal opakem a hned během dvou střídání hráči chybovali a 2x jsme inkasovali. Podařilo se nám ještě snížit, ale opět jsme ještě inkasovali a po druhé třetině bylo 2:7. Třetí třetina byla z našeho pohledu nejlepší. Herně jsme určitě nezaostávali, ale bohužel nedařilo se nám proměňovat vytvořené příležitosti. Třetina skončila 2:2 a celkový výsledek 4:9. Bohužel jsme prohráli třetí utkání v řadě. Musíme zlepšit přístup, některých hráčů jak k tréninku tak následně i v utkání. Chybí nám ta správná dravost, agresivita a chuť jít za vítězstvím. A postrádáme to převážně u některých klíčových hráčů.