Liga starších žáků, 14. kolo, 26. 11. 2022, 11:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

5:4
HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 22:41 Gajdošík (Žižka; 5/5), 30:40 Maček (Macháč; 5/5), 32:20 Maček (5/5), 33:06 Macháč (Maňas; 5/5), 46:30 Žižka (Maček; 5/5) – 13:36 Veselá (5/5), 18:29 Veselá (5/5), 21:05 Veselá (4/5), 59:10 Hub (Navrátil; 5/5). Rozhodčí: Pigulevskyi, Šimoník. Diváci: 47. Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 5:4. Průběh utkání: 0:3, 5:3, 5:4.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Ondrůšek (Chuchma) – Maček, Bradáč, Mudrák, Kropáč – Žižka, Živčic, Holba, Maňas, Gajdošík, Pavlíková, Kovář, Macháč, Kolínek.
Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí
Bártek – Březovják, Bednařík – Šimčíková, Navrátil, Křenková, Janošková, Hub, Veselá, Maliňák, Kalčák, Kostrbel.

I starší žáci měli hrozný vstup do začátku. Prvních 13 minut sice hra na jednu branku, ale hosté vedli 2:0. Trochu povzbuzení v šatně a šlo se na věc. Ale v naší přesilovce smolný gól po chybě brankáře a bylo 0:3. V ten okamžik, ale náš tým ožil a začal hosty přehrávat. Druhou třetinu jsme zaslouženě vyhráli 4:1 a vedli jsme 4:3. Přidali jsme ještě jeden gól ve třetí třetině na 5:3 a pokračovali v dobré hře. Hostům se ještě minutu před koncem podařilo snížit, ale víc jsme jim už nedovolili a vítězíme 5:4.