Regionální liga dorostu, 1. kolo, 24. 9. 2022, 11:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

HC Brumov-Bylnice
4:6
SHKM Hodonín
Branky a nahrávky: 23:50 Lysák (Ovesný, Pavlík; 5/5), 25:10 Osika (5/5), 26:37 Pavlík (Holba; 5/5), 59:52 Pavlík (5/5) – 06:32 Korbel (Zalubil; 5/5), 07:44 Hloušek (Jagoš; 4/5), 15:36 Hloušek (Běhůnek; 5/5), 37:20 Korbel (Běhůnek; 5/5), 41:35 Hloušek (Běhůnek; 5/5), 52:01 Vícha (4/4). Rozhodčí: Poláček, Schmiedl. Diváci: 35. Vyloučení: 3:5. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 4:6. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:6, 4:6.
Ohlasy
Do prvního mistrovského utkání jsem vstoupili příliš ustrašeně. První třetinu jsem prohráli 3:0. V celé třetině jsme byli pod tlakem a díky Radkovi byl stav pouze 3:0. Do druhé třetiny jsem udělal změny v sestavě a přineslo to ovoce. Utkání jsem srovnali a převzali jeho iniciativu a dokonce jsem zápas otočili ve svůj prospěch. Dvě minuty před koncem třetiny jsme dostali gól z modré - gól do šatny. V šatně jsem se snažil hráče držet při zemi. Jenže jsme hned dostali po chybě obránce gól na 4:5. Následně jsem si vytvořili šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Poté už jsem hráli na riziko a dostali gól na 4:6. Hráče bych každopádně chtěl pochválit za nasazení a přístup. Jdeme bojovat do dalších zápasů.