Krajská liga mužů, 5. kolo, 15. 10. 2022, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

6:5pr
HC Lvi Břeclav z.s.
Branky a nahrávky: 14:35 L. Lysák (M. Lysák, Janíček; 5/5), 24:28 Macháč (Častulík, Strnka; 5/5), 30:59 Janíček (L. Lysák; 5/4), 54:56 J. Vaněk (Častulík; 4/4), 56:02 M. Lysák (J. Vaněk, Janíček; 5/4), 60:30 Janíček (M. Lysák, J. Vaněk; 3/3) – 02:36 Gabriška (Rutkovský, Zháňal; 5/5), 11:18 Göndör (5/5), 24:52 Sedláček (Svoboda; 5/5), 35:46 Zháňal (Gabriška, D. Vaněk; 5/5), 39:51 Směřička (Rutkovský, Svoboda; 5/4). Rozhodčí: Šmíd – Tomeček, Wesley. Diváci: 67. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. Střely na branku: 6:5. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 6:5.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Žižka (Čada) – Krůžela, M. Lysák, J. Vaněk, Strnka, T. Lysák – Novosad, Pigulevskyi, Obadal, Častulík, Divoš, L. Lysák, Sopek, Macháč, Janíček, Arik, Nesrsta, Důbrava.
Sestava HC Lvi Břeclav z.s.
Michálek – Rutkovský, Dora, Topolanský, Göndör, Směřička, Čápek, D. Vaněk, Papp – Gabriška, Svoboda, Zháňal, Sedláček, Kocúr.

Fotogalerie

15. 10. 2022
2022_10_15 HC BB-HC Lvi Břeclav muži

Fotogalerie

POSLEDNÍ BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

28. 3. 2024

Pátek 29.3.2024 10:00 - 11:30 hodin, Sobota 30.3.2024 13:00 - 15:00 hodin, Neděle 31.3.2024 13:00 - 15:00 hodin

Starší žáci po vydařené první třetině poráží v posledním utkání sezony Uherský Ostroh 10:4

26. 3. 2024

Starší žáci k poslednímu utkání nastoupili v předehrávce v úterý a to na domácím ledě, kde je čekal tým z Uherského Ostrohu. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát. Hráči makali a hostům nic nedarovali a svým zakončením vyhnali dokonce dvakrát hostujícího brankaře. První třetinu vítězí 7:0 a to rozhodlo o zbylém průběhu utkání. Druhá třetina byla klidnější, ale z naší strany rovněž vítězná, kdy jsme ji vyhráli 3:2. Třetí třetinu jsme si pohlídali, branku jsme sice nevstřelili, ale dvě obdržené v naší brance nezkazily konečnou radost našich hráčů, když zvítězili 10:4. Následovalo focení, loučení se se sezonou a v kabině čekalo od rodičů překvapení v podobě hamburgrů a dalšího občerstvení. Rodičům děkujeme za podporu, kterou svým dětem po celou sezonu dávali. Hráčům gratulujeme ke konečnému 2. místu v soutěži. Skvělá reprezentace našeho klubu.

Turnaj bezpečnostních složek na Moravskoslovenském pomezí je zakončen

25. 3. 2024

Tradiční turnaj bezpečnostních složek v ledním hokeji proběhl v pondělí 25.03.2024 .