Krajská liga mužů, 7. kolo, 29. 10. 2022, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

4:3
HC Uherské Hradiště
Branky a nahrávky: 05:22 Macháč (Strnka; 5/5), 09:48 L. Lysák (Častulík, Strnka; 5/5), 12:27 Macháč (5/5), 27:07 Vaněk (L. Lysák; 5/5) – 02:23 Řezníček (Löbl, Tischer; 5/5), 08:24 T. Pavlůsek (Tischer; 5/5), 38:49 Löbl (D. Pavlůsek, Tischer; 5/4). Rozhodčí: Škrobák – Babulík, Wesley. Diváci: 52. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 4:3. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Žižka – Krůžela, Vaněk, Strnka, T. Lysák – Novosad, Obadal, Častulík, R. Šobáň, V. Šobáň, Divoš, L. Lysák, Sopek, Macháč, Tulpa.
Sestava HC Uherské Hradiště
Hendrych – Řezníček, Mrázek, Beneš, Fridrich, Mišťúrik, Tischer, Pippal – D. Pavlůsek, Forman, Němec, Burša, Witoš, T. Pavlůsek, Kršjak, Löbl, Petřík.
Ohlasy
Začátek nám nevyšel ideálně, 2 x jsme museli po obdržených brankách dotahovat, ale i přesto jsme po první třetině vedli 3:2. Pak se hrál vyrovnaný zápas. Oba golmani podali velmi dobré výkony. Poslední třetina byla bezbranková , což se moc často nevidí. Cením si , že se kluci na rozdíl od zápasu v Uherském Brodě nenechávali zbytečně vylučovat. Tři body bereme za velice obětavý a bojovný výkon.