Krajská liga mužů, 13. kolo, 3. 12. 2022, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

4:6
HK Kroměříž
Branky a nahrávky: 03:55 Macháč (R. Nesrsta; 5/5), 34:11 Sopek (Vaněk; 4/5), 39:49 M. Lysák (Vaněk, R. Nesrsta; 5/5), 46:50 T. Lysák (L. Lysák, Macháč; 5/5) – 07:49 Hubík (Jergl, Morev; 5/4), 11:47 Laciga (Lavička; 5/5), 30:28 Podešva (Holík, Hradil; 5/5), 32:08 Morev (Jergl, Hubík; 5/4), 49:44 Holík (Vávra, Zavřel; 5/3), 59:10 Zavřel (Fajgl; 5/5). Rozhodčí: Šmíd – Goňa, Wesley. Diváci: 65. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 4:6. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 4:4, 4:6.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Žižka (Čada) – Krůžela, M. Lysák, Vaněk, T. Lysák, Pigulevskyi – Častulík, L. Lysák, Sopek, Macháč, Tulpa, R. Nesrsta, Arik.
Sestava HK Kroměříž
Fajgl – Vávra, Zeman, Holík, Augustín, M. Nesrsta, Jergl – Laciga, Jelínek, Morev, Zavřel, Hubík, Hradil, Lavička, Podešva, Světlík.

Fotogalerie

3. 12. 2022
2022_12_03 HC BB - HK Kroměříž muži

Fotogalerie

POSLEDNÍ BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

28. 3. 2024

Pátek 29.3.2024 10:00 - 11:30 hodin, Sobota 30.3.2024 13:00 - 15:00 hodin, Neděle 31.3.2024 13:00 - 15:00 hodin

Starší žáci po vydařené první třetině poráží v posledním utkání sezony Uherský Ostroh 10:4

26. 3. 2024

Starší žáci k poslednímu utkání nastoupili v předehrávce v úterý a to na domácím ledě, kde je čekal tým z Uherského Ostrohu. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát. Hráči makali a hostům nic nedarovali a svým zakončením vyhnali dokonce dvakrát hostujícího brankaře. První třetinu vítězí 7:0 a to rozhodlo o zbylém průběhu utkání. Druhá třetina byla klidnější, ale z naší strany rovněž vítězná, kdy jsme ji vyhráli 3:2. Třetí třetinu jsme si pohlídali, branku jsme sice nevstřelili, ale dvě obdržené v naší brance nezkazily konečnou radost našich hráčů, když zvítězili 10:4. Následovalo focení, loučení se se sezonou a v kabině čekalo od rodičů překvapení v podobě hamburgrů a dalšího občerstvení. Rodičům děkujeme za podporu, kterou svým dětem po celou sezonu dávali. Hráčům gratulujeme ke konečnému 2. místu v soutěži. Skvělá reprezentace našeho klubu.

Turnaj bezpečnostních složek na Moravskoslovenském pomezí je zakončen

25. 3. 2024

Tradiční turnaj bezpečnostních složek v ledním hokeji proběhl v pondělí 25.03.2024 .