Krajská liga mužů, 15. kolo, 17. 12. 2022, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

2:10
HC Boskovice
Branky a nahrávky: 13:31 T. Lysák (Pigulevskyi, Chromý; 5/5), 33:51 Nesrsta (Vaněk, L. Lysák; 5/5) – 03:32 Klimeš (Pelikán; 5/5), 05:43 Pelikán (Štefanik, Klimeš; 5/5), 24:22 Pelikán (Klimeš; 5/5), 25:56 Šmíd (Klimeš; 5/5), 37:26 Pelikán (Pokorný, Šebek; 5/5), 41:50 Mikeš (Pelikán, Bednář; 5/5), 47:32 Schejbal (Šebek; 5/5), 48:16 Bednář (Klimeš, Pelikán; 5/5), 54:02 Klimeš (Orsech, Novotný; 5/5), 57:10 Mikeš (Píchal; 5/5). Rozhodčí: Škrobák – Goňa, Wesley. Diváci: 50. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Střely na branku: 2:10. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:10.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada – Pigulevskyi, Krůžela, M. Lysák, Vaněk, T. Lysák – V. Novosad, Chromý, Častulík, L. Lysák, Sopek, Macháč, Arik, Nesrsta.
Sestava HC Boskovice
Kaplan – Bílý, Klimeš, Pokorný, Oujeský, Orsech – Bednář, Šebek, Píchal, Mikeš, Z. Novosad, Štefanik, Pelikán, Šmíd, Schejbal, Novotný.

POSLEDNÍ BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ

28. 3. 2024

Pátek 29.3.2024 10:00 - 11:30 hodin, Sobota 30.3.2024 13:00 - 15:00 hodin, Neděle 31.3.2024 13:00 - 15:00 hodin

Starší žáci po vydařené první třetině poráží v posledním utkání sezony Uherský Ostroh 10:4

26. 3. 2024

Starší žáci k poslednímu utkání nastoupili v předehrávce v úterý a to na domácím ledě, kde je čekal tým z Uherského Ostrohu. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát. Hráči makali a hostům nic nedarovali a svým zakončením vyhnali dokonce dvakrát hostujícího brankaře. První třetinu vítězí 7:0 a to rozhodlo o zbylém průběhu utkání. Druhá třetina byla klidnější, ale z naší strany rovněž vítězná, kdy jsme ji vyhráli 3:2. Třetí třetinu jsme si pohlídali, branku jsme sice nevstřelili, ale dvě obdržené v naší brance nezkazily konečnou radost našich hráčů, když zvítězili 10:4. Následovalo focení, loučení se se sezonou a v kabině čekalo od rodičů překvapení v podobě hamburgrů a dalšího občerstvení. Rodičům děkujeme za podporu, kterou svým dětem po celou sezonu dávali. Hráčům gratulujeme ke konečnému 2. místu v soutěži. Skvělá reprezentace našeho klubu.

Turnaj bezpečnostních složek na Moravskoslovenském pomezí je zakončen

25. 3. 2024

Tradiční turnaj bezpečnostních složek v ledním hokeji proběhl v pondělí 25.03.2024 .