Krajská liga mužů, 4. kolo, 4. 10. 2020, 17:00 hod.
ZS Brumov-Bylnice

5:6pr
HC Boskovice
branky: Lysák Tomáš(Novosad), Vaněk Jakub (Lysák M., Tulpa), Janíček Martin (Macháč), Krůžela František (Tulpa, Častulík), Častulík Tadeáš ( Tulpa, Vaněk)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Žižka Andrej, Bielan Danylo, Divoš Michal Strnka Šimon, Lysák Michal, Vaněk Jakub, Lysák Tomáš, Častulík Tadeáš, Lysák Lukáš, Tulpa Tomáš, Janíček Martin, Macháč Jiří, Sopek Vojtěch, Slovák Adam, Krůžela František, Novosad Viktor, Důbrava Tomáš

Naši borci začali velice dobře a hned ve druhé minutě otevřeli skóre , když po přihrávce Viktora Novosada umístil puk za záda soupeřova brankáře Tomáš Lysák. Hosté skóre v páté minutě srovnali a v sedmé minutě se ujali vedení. Nic jsme nevzdávali a do dvou minut bylo opět skóre srovnané a s tímto výsledkem 2:2 se šlo do šaten. Ani ve druhé třetině jsme se soupeřem neztráceli krok a se stejným výsledkem jako v první třetině skončila i třetina druhá. Utkání plné bojovnosti a emocí v poslední třetině nabralo ještě větší obrátky. Ve vyrovnané hře naši branku dobře střežil Andrej Žižka a našim se také nedařilo prostřelit soupeřova gólmana. V padesáté minutě ale unikl našim borcům hráč Boskovic a skóroval. Šli jsme do hry bez brankaře a snažili se za každou cenu vyrovnat. Vyloučení našeho hráče v poslední minutě utkání zkomplikovalo hru, ale rvali jsme se jako lvi a tři sekundy před koncem utkání brankař Boskovic při našem oslabení podlehl, když po nádherné přihrávce od Tomáše Tulpy skóroval Tade Častulík perfektní střelou pod horní tyčku. Následovalo prodloužení v našem oslabení 3 na 4, ve kterém měli víc štěstí hosté. Výborná týmová hra za hlasitého povzbuzování domácích fanoušků posunula náš mladý tým zase o kus dál a přinesla velmi cenný bod od týmu, který byl v minulém ročníku KLM vítězem.

Další mistrovské utkání odehrajeme v sobotu 10.10.2020 v Břeclavi, začátek v 17:00 hodin.