Krajská liga mužů, 3. kolo, 28. 9. 2020, 18:00 hod.

8:2
branky: Macháč Jiří (Slovák), TS Krůžela František
Sestava HC Brumov-Bylnice
Žižka Andrej, Bielan Danylo, Divoš Michal,Strnka Šimon, Lysák Michal,Vaněk Jakub,Lysák Tomáš,Krůžela František,Vaněk Jaroslav,Macháč Jiří,Častulík Tadeáš,Lysák Lukáš,Janíček Martin,Tulpa Tomáš,Sopek Vojtěch,Slovák Adam

První branka domácích už v 19 sekundě otevřela skóre utkání a vyvedla naše hráče úplně z koncentrace. Ve druhé třetině udělal trenér velké úpravy v sestavě, přišlo oživení, ale opět bez efektu a také nevyužitá pětiminutová přesilovka. Střídali se i brankáři, v poslední třetině jsme měli velké množství šancí, ale nedařilo se jich proměňovat, branka domácích zůstala pro nás uzavřená.

Rychle zapomenout, poučit se z chyb, potrénovat a posílit fyzičku a určitě to půjde.

Další utkání hrajeme na domácím ledě v neděli 4.10.2020 proti týmu SKMB Boskovice, začátek utkání v 17:00 hodin. Přijďte povzbudit naše mladé mužstvo v těžkém boji.