• 6. 10. 2024 | Jaroslav Vaněk

Dorost vítězí na domácím ledě po samostatných nájezdech

Regionální liga dorostu, 3. kolo, 6. 10. 2024, 09:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Dorost bere vítězství po nájezdech. Domácí utkání odehráli dnes s týmem HC Rožnov pod Radhoštěm. Utkání bylo velmi vyrovnané a taky tomu odpovídal jeho průběh. První třetina 0:0, kdy se činili oba brankaři. Druhou třetinu jsme prohráli 2:1, kdy na 2:1 snižoval střelou David Kundrata. Ve třetí třetině jsme vývoj utkání otočili a nejprve srovnal Kuba Šedlbauer a do vedení nás dostal Mira Kristin. Bohužel hosté nakonec ještě srovnali a šlo se do nájezdů, kdy rozhodující vstřelil Mira Kristin a tak bereme 2 body. 👍🏼👏🏒Jen tak dál a příští týden opět na domácím ledě v sobotu 12.10.2024 od 12:00 hodin vyzveme Uherský Brod👍🏼

4:3p
HC Rožnov pod Radhoštěm
Branky a nahrávky: 32:06 Kundrata (Žák; 5/5), 41:08 Šedlbauer (Kristín; 5/5), 45:48 Kristín (Hlavička, Kret; 5/5), 60:00 Kristín (SN) – 28:13 Chalupa (Maliňák; 5/5), 28:30 Chalupa (Maliňák, Mikulka; 5/5), 49:26 Jurča (5/5). Rozhodčí: Vaněk – Schmiedl, Ondruš. Diváci: 44. Vyloučení: 2:6. Bez využití. Střely na branku: 4:3. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3.