Krajská liga mužů, 1. kolo, 14. 9. 2024, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Lepší vstup si naši muži nemohli přát.

8:2
HC Uherské Hradiště
Branky a nahrávky: 00:47 Pavlůsek (Macháč; 5/5), 05:32 Janíček (Macháč, Vaněk; 5/5), 11:37 Střelec (Pavlík; 5/5), 13:08 Vaněk (Mojžíš, Janíček; 4/4), 28:43 Pavlůsek (Macháč, Vaněk; 5/5), 36:45 Janíček (Pavlůsek; 5/5), 41:32 Urban (Sopek, Ročák; 5/5), 55:11 Mojžíš (Janíček, Vaněk; 5/5) – 13:37 Tischer (4/4), 19:38 Melichárek (Řezníček, Bezděk; 5/4). Rozhodčí: Škrobák – Chovanec, Tomeček. Diváci: 85. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 8:2. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 8:2.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada – Jakub Vaněk, Matěj Mojžíš, Michal Lysák, František Krůžela, Arkadii Pigulevskyi – Tomáš Pavlůsek, Jiří Macháč, Martin Janíček, Vojtěch Sopek, Adam Lysák, Matěj Ročák, Jakub Pavlík, Jan Střelec, Zdeněk Urban.
Sestava HC Uherské Hradiště
Jakubčík – Borot, Pippal, Mišťúrik, Tischer, Fridrich, Řezníček – Januška, Melichárek, Bumbál, Petřík, Bezděk, Witoš, Forman, Větříšek.

Na úvod soutěže je na domácím ledě čekal tým HC Uherské Hradiště. Hned od začátku jsme diktovali hru. A to když hned v 1 minutě otevřel skóre Tomáš Pavlůsek. Za 5 minut bylo už 2:0 a to z hokejky Martina Janíčka. Ve 12 minutě na 3:0 navyšoval po krásné akci Kuby Pavlíka Honza Střelec, vypadalo to z hosty špatně a to ještě hned za minutu prostřelil hostujícího gólmana Kuba Vaněk. No, ale Hradiště se nevzdalo a ještě do konce třetiny snížilo dvěma góly na 4:2. Druhá třetina se kouskovala zbytečnými fauly a vyloučením, ale naši hráli velmi dobře a ještě navyšovali skóre díky Tomášovi Pavlůskovi a Martinovi Janíčkovi na 6:2. Třetí třetina se dohrávala a opět díky dobrému pohybu našich hráčů, jsme ještě přidali 2 branky z hokejek Zdendy Urbana a Matěje Mojžíše. A když dobře chytající Víťa už za záda nepustil žádný puk, konečné skóre se zastavilo na stavu 8:2.