Muži prohráli ve druhém zápase na ledě Kroměříže

Krajská liga mužů, 2. kolo, 21. 9. 2024, 17:00 hod.

Druhé utkání našich mužů na ledě HK Kroměříž nám nevyšlo.

HK Kroměříž
10:2
HC Brumov-Bylnice
Branky a nahrávky: 04:39 Zavřel (Světlík, Hubík; 5/5), 06:11 Foltýn (Jelínek, Matula; 5/5), 27:50 Romančík (Podešva; 5/5), 29:46 Hubík (Strýček; 5/5), 43:45 Zavřel (Hubík, Světlík; 5/5), 46:45 Zavřel (4/5), 49:40 Romančík (5/5), 49:57 Jurča (Matula, Jelínek; 5/5), 52:17 Romančík (Hradil, Vávra; 5/5), 58:05 Jurča (Matula; 5/5) – 33:42 Pavlůsek (Urban; 4/5), 57:40 Macháč (Mojžíš; 5/5). Rozhodčí: Žák – Bečák, Pecha. Diváci: 127. Vyloučení: 4:5. Bez využití. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 10:2. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 9:1, 9:2, 10:2.
Sestava HK Kroměříž
Fajgl – Augustín, Foltýn, Rosendorf, Liss, Opravil, Strýček, Vávra – Jurča, Laciga, Kaukič, Matula, Světlík, Podešva, Romančík, Hradil, Hubík, Zavřel, Jelínek.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada (50. Kučera) – Vaněk, Mojžíš, M. Lysák, Krůžela, Pigulevskyi – Pavlůsek, Macháč, Janíček, Sopek, A. Lysák, Pavlík, Střelec, Urban.

Do zápasu naši hráči vstoupili se sebevědomím a dvě třetiny byli domácím vyrovnaným soupeřem. Kdyby proměnili šance, které se vytvořili, tak by zápas vypadal jinak. První dvě třetiny s domácími drželi krok a stále byli ve hře o dobrý výsledek, ale bohužel třetí třetina a několik chyb za sebou nám vzalo možnost se do zápasu nějak dostat a odjíždíme bohužel s prohrou 10:2. No nic, připravit se na další utkání, které nás čeká už ve čtvrtek 26.9.2024 na domácím ledě proti HC Břeclav od 18:00 hodin.