• 19. 10. 2024 | Jaroslav Vaněk

Muži po dobré první třetině nezvládli zbytek zápasu a opět prohrávají

Krajská liga mužů, 8. kolo, 19. 10. 2024, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Třetí domácí utkání v řadě jsme bohužel opět nezvládli a s Uherským Ostrohem prohráli 7:1. První třetina byla z naší strany opět vydařená, hráli jsme dobrý hokej, nedělali chyby a vytvářeli si šance, bohužel k naší smůle jsme je neproměňovali, což nás trápí zatím po celou sezónu. Opět jsme inkasovali jako první a to dost lacině. Ještě do poloviny třetiny jsme díky tlaku vyrovnali po dorážce Tomáše Pavlůska. Bohužel jsme se nevyvarovali faulu a v oslabení ještě inkasovali. Stav po první třetině byl sice 1:2, ale hra byla dobrá a dalo se na čem stavět. 10 minut v druhé třetině jsme stále hráli s hosty dobrý hokej, bohužel přišel další hloupý faul a v opět v oslabení jsme inkasovali a to bohužel z našich chyb nebylo všechno. Hrozných 8 minut nás stálo dobře rozehraný zápas. V polovině utkání jako kdyby naskakoval jiný tým, který dělal jednu chybu za druhou a soupeř trestal. Druhá třetina se zastavila na skóre 0:4. Třetí třetinu jsme dohráli se ctí a opět po chybě jsme inkasovali pouze jednou a tím, že se nám nepodařilo překonat hostujícího brankáře zápas skončil 1:7. Náš mladý tým musí pořád makat a postupně se z chyb poučovat. Za týden nás čeká loňský vítěz soutěže SK Prostějov na jeho ledě. Zkusíme se připravit a Prostějov zaskočit.

1:7
HOKEJ Uherský Ostroh
Branky a nahrávky: 09:00 Pavlůsek (Macháč; 5/5) – 03:48 Červenka (Zalubil; 5/5), 13:16 Stránský (Galuška; 5/4), 30:40 Zalubil (Janás, Červenka; 5/4), 32:17 Mika (Juračka, Rauš; 5/5), 37:39 Peterka (Červenka; 5/5), 39:56 Janás (Zalubil, Červenka; 5/5), 52:16 Zalubil (Janás, Červenka; 5/5). Rozhodčí: Čelechovský – Halás, Wesley. Diváci: 52. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2. Střely na branku: 1:7. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7.
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada (40. Kučera) – T. Lysák, J. Vaněk, Mojžíš, M. Lysák, Pigulevskyi – Pavlůsek, Macháč, Janíček, Sopek, A. Lysák, Pavlík, Střelec, Urban.